Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

O ia John Cena pe urmele lui Lesnar in UFC? Vezi ce spune Campionul WWE!

In jos

O ia John Cena pe urmele lui Lesnar in UFC? Vezi ce spune Campionul WWE! Empty O ia John Cena pe urmele lui Lesnar in UFC? Vezi ce spune Campionul WWE!

Mesaj Scris de Kta Sam Iun 19, 2010 2:53 am

Daca in wrestling John Cena si Brock Lesnar au fost de nenumarate ori fata in fata, inclusiv pe 27 Aprilie 2003 la Backlash intr-un meci superb pentru Centura WWE, fanii UFC-ului o sa fie dezamagiti. Dream Match-ul dintre John Cena si Brock Lesnar pentru titlul Mondial din UFC nu va avea loc niciodata!
"Nici nu ma gandesc sa merg in UFC. Imi place prea mult in WWE" a spus Campionul WWE la petrecerea data cu ocazia ultimei lansari Gillette. Cena a aparut in mai mult reclame pentru acestia. Cena a dezvaluit ca a fost, pentru prima data, cu ochii pe o gala de arte martiale mixte in weekend cand a fost UFC 115, cu Main Eventul Chuck Liddell vs Rich Franklin. "Nu am fost impresionat cu nimic!"

Cena dezvaluie insa ca a urmarit atent progresul facut de UFC si artele martiale mixte.
"Apreciez ce au facut din punct de vedere al industriei. Si continuu cresc. Este placut sa vezi progresul acestui sport pentru ca imi aduce aminte de WWE-ul la inceputuri."
"Cel mai interesant lucru este" a adaugat Cena " este sa vedem unde va merge MMA-ul de acum in ceea ce priveste crearea unor noi staruri si noi locuri pentru desfasurarea evenimentelor. Trebuie stiut faptul ca acest sport fusese interzis in multe locuri. Incetisor, au reusit sa reinvie acest sport".
Brock Lesnar, fostul Campion din WWE, isi va apara titlul din UFC impotriva campionului interimar, Shane Carwin, pe 3 Iulie la UFC 116, care o sa fie in direct pe www.kombat.ro si pe Sport.ro a doua zi. Cena stie care e raspunsul pe care il da tuturor ligilor din artele martiale mixte care il oferteaza fie si numai pentru un meci. "Indiferent de ce suma este pusa pe masa, raspunsul este nu!"

John Cena este si part-time actor, el jucand in 2 filme: The Marine si 12 Rounds si aparand intr-un episod din serialul Psych. In septembrie se va lansa cel de-al 3-lea film din cariera lui John Cena, numit Legendary: "S-ar putea sa ii prinda pe fani cu garda jos, pentru ca in filmul asta nu ma feresc de gloante sau sar din fata explozilor. Dar povestea este fantastica!"

Cena a mai spus ca va continua sa lupte si sa fie actor in acelasi timp: "WWE-ul este un gigant care are milioane de fani in toata lumea. Succesul inregistrat de primele filme ale mele arata ca orice este posibil!"

Daca Cena ar putea fi interesat sa apara in reality show-uri TV cu teme sportive, nu se gandeste sa se bage si la varianta americanilor pentru "Dansez pentru tine": "Nu mai sunt atat de gratios pe cat eram o data!" a spus Campionul WWE razand!

Kta
Elite Member
Elite Member

Mesaje : 198
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/06/2010
Varsta : 28
Localizare : Pe cate un forum...

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum